Kredyt gotówkowy od Getin Bank charakteryzuje się możliwością otrzymania gotówki do 200 tys. zł. Raty kredytu do rozłożenia na maksymalny czas 120 miesięcy, bank również może pochwalić się szybką decyzją kredytowania jak i minimum formalności.

Kredyt gotówkowy Getin Bank
Kredyt gotówkowy Getin Bank, grafika promująca kalkulator kredytowy

Korzyści kredytu gotówkowego Getin Bank

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego od Getin Bank:

  • maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł
  • okres kredytowania do 120 m-cy
  • minimum formalności
  • złożenie wniosku online
  • kredyt na dowolny cel

W sytuacji kiedy potrzebujemy sporej ilości gotówki z pomocą może przyjść nam Getin Bank, obecnie proponuje on ofertę kredytu do 200 tys zł. Przy podejmowaniu decyzji przez bank o udzieleniu kredytu zostaniemy sprawdzeni pod kątem zdolności i wiarygodności kredytowej.

O kredyt możemy starać się również wraz z małżonkiem, w takiej sytuacji podnosimy swoją zdolność kredytową i możemy starać się o wyższą kwotę kredytu, oczywiście maksymalna kwota 200 tys. zł pozostaje bez zmian.

Dokumenty potrzebne do otrzymania kredytu w Getin Bank

Niezbędny do otrzymania kredytu będzie dokument tożsamości, czyli np. dowód osobisty.

Dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodu: (w zależności o rodzaju przychodu będą potrzebne inne dokumenty)

  • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
  • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
  • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.

Przykład RRSO dla kredytu Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie

Oferta skierowana do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. (zwany dalej „Bank”), posiadają lub założą Konto Proste Zasady, zapewnią co miesięczny wpływ na konto min. 1500 zł i min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blik w miesiącu, zalogują się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu) oraz mają wyrażone lub wyrażą dla Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).

Jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym Getin Bank?

Skontaktuj się z konsultrantem banku w celu poznania szczegółów lub kalkulacji finalnej kredytu gotówkowego. Wyślij wniosek o kredyt Kontakt z konsultantem banku