Konto bankowe mBank

Otwierając konto w mBank możesz zyskać nawet do 300 zł wykonując kilka czynności. Darmowe prowadzenie rachunku wraz z wypłatami z bankomatów i płatnością kartą debetową.
Konto bankowe mBank - ekonto osobiste

Premie pieniężne w koncie mBank

Pierwszy miesiąc – Założenie konta

Za samo założenie konta i aktywne używanie karty możesz otrzymać 200 zł. Należy wpłacić minimum 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od założenia rachunku osobistego mBank. Kolejną czynnością jest dokonanie min. 8 transakcji kartą dopisaną do założonego rachunku (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym. Za czynności wykonane w pierwszym miesiącu bank przeleje na Twoje konto 100 zł.

Drugi i trzeci miesiąc

W drugim i trzecim miesiącu warunki jakie należy spełnić są takie same. Jedyną różnicą jest wysokość otrzymanej nagrody. Za 2 i 3 miesiąc zostaje wypłacone po 50 zł, nie jak w przypadku pierwszego miesiąca 100 zł.

Premie za prowadzenie rachunku w mBank

Opłaty za konto bankowe mBank

W rachunku otrzymujesz za 0 zł:

  • otwarcie i prowadzenie Twojego konta
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł
  • wypłaty z bankomatów za granicą
  • kartę przy łącznej kwocie transakcji nią na 350 zł w miesiącu

Pamiętaj, by skorzystać z promocji zamówić kartę, do wyboru są dwa rodzaje:
tradycyjna plastikowa lub w pełni ekologiczna
Karty debetowe dostępne w mBank do konta bankowego

Sposoby założenia rachunku

Rachunek w mBanku założysz na trzy sposoby bez wychodzenia z domu. Najnowszy sposób to przez selfie, pobierz aplikację i podążaj za instrukcjami:

Kolejnym sposobem jest skorzystanie z e-dowodu, do rozpoczęcia również będzie potrzebna aplikacja mBanku. Trzecia możliwość to potwierdzenie tożsamości przez kuriera, który zostanie przekierowany do Ciebie z dokumentami.