Kredyt konsolidacyjny Millennium - Najniższe oprocentowanie
Kredyt konsolidacyjny Millennium – Najniższe oprocentowanie

Obniżona prowizja przy konsolidacji

Kiedy zostaje naliczona zerowa prowizja?

Do otrzymania prowizji 0% kwota kredytu konsolidacyjnego na spłatę produktów kredytowych z innych banków powinna być większa lub równa 20 tys. zł. Tylko w przypadku pożyczki na kwotą wyższą jak 20 000 zł możemy liczyć na obniżenie prowizji. W przeciwnym wypadku zostaje naliczona prowizja jak przy Pożyczce gotówkowej Banku Millennium.

Przy propozycji Millennium maksymalna prowizja za udzielenie pożyczki konsolidacyjnej może wynieść 11,99%. Taka została też podana w kalkulatorze do obliczenia miesięcznej raty, aby to sprawdzić maksymalny koszt jaki możemy otrzymać do spłaty. Według naszej opinii tak wysoką prowizję bank narzuci przy zadłużeniach o niskiej wysokości. Bez wątpienia jest to propozycja skierowana do kredytobiorców z chęcią spłacenia zaległości większych jak 20 tys. zł.

Ubezpieczenie kredytu – Bezpieczna Pożyczka

Bezpieczna pożyczka Millennium
Bezpieczna pożyczka Millennium

Dla pożyczki zostało przygotowana specjalne ubezpieczenie, które ma zapewnić wsparcie w przypadku losowych zdarzeń. Skorzystać można z niego w trakcie podpisywania umowy o kredyt. Składka na ubezpieczenie wynosi 0,3% przyznanej kwoty pożyczki i jest doliczana do kwoty wziętego kredytu.

W jakim przypadku mogę skorzystać ze wsparcia?

Istnieje kilka losowych zdarzeń, które są określone w regulaminie ubezpieczenia. Aby skorzystać ze wsparcia musiałoby przytrafić ci się jedno ze zdarzeń:

  • utrata stałego dochodu lub hospitalizacja
  • czasowa niezdolność do pracy
  • całkowita niezdolność do pracy
  • poważna choroba lub śmierć

Dowiedz się więcej

Gdzie otrzymam kredyt konsolidacyjny Millennium?

Istnieje kilka możliwości wzięcia pożyczki konsolidacyjnej Millennium. Najszybszą metodą jaką możemy polecić to wysłanie zgłoszenia przez formularz online. W tym przypadku konsultant banku oddzwoni w wybranej przez ciebie godzinie.

Możesz osobiście zadzwonić do banku i poprosić o przedstawienie oferty lub udać się do placówki Millennium. W obu przypadkach należy być przygotowanym na przedstawienie dokumentów o dochodach i zadłużeniach.

Dokumenty wymagane przy pożyczce

Dokumenty będą różnić się w zależności od uzyskiwanego dochodu. Wymieniając w punktach będą one następujące:

  • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
  • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
  • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.

Dokumenty do pobrania

Przykład RRSO

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej z promocją „ Lato z wygodną ratą”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 43 443,35 zł (w tym 27 240,33 zł jako kwota przeznaczona na konsolidację produktów kredytowych spoza Banku Millennium), całkowita kwota do zapłaty: 52 533,58 zł, oprocentowanie stałe 6,2%, całkowity koszt kredytu: 9 090,23 zł [w tym: prowizja 1,5% (651,65 zł), odsetki 8 438,58 zł, usługi dodatkowe 0zł, opłata za Konto 360° 0 zł pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta / BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł], 69 miesięcznych rat równych w wysokości 761,36 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.08.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Chcesz wiedzieć więcej o kredycie konsolidacyjnym Bank Millennium

Skontaktuj się z konsultrantem banku w celu poznania szczegółów lub kalkulacji finalnej kredytu gotówkowego. Kontakt z konsultantem banku

Porady finansowe