Konto bankowe 360° Bank Millennium

W pełni darmowe konto bankowe w Millennium Bank. Rachunek 360° założysz za darmo, a za prowadzenie przy spełnieniu jednego z warunków nie zapłacisz ani złotówki.
Millennium Bank - konto osobiste 360

Konto bankowe w banku Millennium to propozycja dla każdego kto nie chce płacić za prowadzenie rachunku. Zasady utrzymania konta są przejrzyste i proste, aby mieć je za darmo wystarczy spełnić dwa warunki.

Jak nie płacić za konto w banku Millennium?

Do utrzymania darmowego konta w banku Millennium wystarczy zapewnić miesięczne wpływy zewnętrzne na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonać raz w miesiącu 1 płatność kartą przypisaną do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie uda Ci się spełnić warunków wymienionych wcześniej za konto zapłacisz 15 zł.

Konto bankowe bez opłat w banku Millennium

Zalety konta bankowego Millennium

Millennium posiada nowoczesną aplikację, która korzysta z najnowszych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa. Aplikacja mobilna oferuje logowanie do konta za pomocą odcisku palca. W aplikacji również szybko wykonasz przelew BLIK na numer telefonu, który jest bezpłatny i dociera natychmiast. Dodatkowo też złożysz wnioski i załatwisz wiele spraw w Millnecie jak i MilleUrzędzie.

Tematy: Konto Millennium